Skeet Ulrich

Bryan Ray Trout

7,7
4 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skeet Ulrich

Koleś ma naprawdę talent, jest świetny! Bardzo go lubię i z wypiekami na twarzy zasiadam przed tv, gdy jest jakiś film z nim. Myślę, że to porównanie go do Depp'a miało zły wpływ na jego karierę. Przez jakiś czas miał charakterystyczną bródkę i wszyscy go porównywali z Depp'em. To bez sensu. On w ogóle nie jest do niego podobny, ma też inny styl gry. Życzę mu wszystkiego naj naj naj i mam nadzieję, że ludzie w jego przypadku tak samo przejrzą na oczy jak to się stało np. u Brittany Murphy, która początkowo była niezauważana, a teraz jest bardzo znana. 3mam kciuki:)!!!

Andziaaa

:) miło czytać takie komentarze. Facet podobny jest, a właściwie najbardziej był, jak był młody, ale nie tylko: http://www.filmweb.pl/person/Skeet+Ulrich-3466/photos/519009. Jednak słusznie zauważyłaś, że krzywdzące jest takie porównywanie. Myślę jednak że w środowisku aktorskim nie miało to takiego znaczenia. W końcu to tylko wygląd. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones