Rose McGowanI

Rose Arianna McGowan

7,2
5 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McGowan

świetnie zagrała tą psychopatyczną wiedźmę

Venomix

Tej roli jeszcze nie widziałem, tylko trailery :) ale ogólnie to dobra aktorka, zdecydowanie za nisko w top aktorki. 265? co najmniej pierwsza 50 !

elo84

bo widzisz w tym TOP często się zdarza, że przeciętne, ale piękne aktorki, które miały szczęście wdzięczyć się do kamery w głośnych superprodukcjach, dostają wysokie oceny z kapelusza. sam w sumie bez winy nie jestem bo jak lubię jakąś aktorkę to daję pewnie wyższą, niż jej faktyczne umiejętności, ocenę. Rose zwyczajnie nie przebiła się jeszcze do mainstreamu. jest piękna i utalentowana (w Conanie widać tylko talent, bo ją samą trudno poznać na ekranie ;)) i gdy tylko wypłynie w jakimś hicie to od razu w rankingu podskoczy

Venomix

zgadzam się w 100% P.S. też tak mam z ocenianiem ;)

użytkownik usunięty
Venomix

Potwierdzam. Bardzo dobra rola Marique w Conanie. Była przerażająca a zarazem pociągająca.

Venomix

W Conanie strasznie ją wystylizowali bo ogólnie jest ładną kobietą ale zagrała świetnie. Najbardziej kojarzę ją z Charmed i Planet Terror i tam była piękna po prostu. I jest naprawdę dobrą aktorką o świetnej mimice i odzwierciedlaniu uczuć.

FringeDivision

w pełni się zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones