Rose McGowanI

Rose Arianna McGowan

7,2
5 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McGowan

Rose ;p ahh nie wiem dlaczego mowia ze jest szkaradna :D
http://www.zimbio.com/pictures/6Q5I4qTd9VZ/33+Variations+Opening+Night+Arrivals+ Curtain/Bga6UPGNqcA/Rose+McGowan
zdjecia robione niedawno a rose sliczna :DD Ahh kocham ja :D

Isabel_Evans

Taaaak :]
Piękna Rose ;)
Zawsze będzie śliczna i wspaniała

Albo tu:
zdjęcie z końca 2009:
http://r-mcgowan.net/gallery/thumbnails.php?album=296
W różu jej zabójczo ;>

Matti_77

Założyłem temat że rose wygląda o 10 lat starzej z tymi zdjęciami. Tak nawiasem zabujczo jej w różowym i z tymi workami pod oczami czyż nie??

GoldTreasure

Oh, kup sobie okulary. Nie liczne zdjecie to fakt <lol> .
Tak nawiasem kup sobie słownik ortograficzny "zabujcza" czacho :>

Matti_77

Sry pomyliło mi się. Bywa :) Po co te spory?? Dla mnie jest brzydka i lubie to mówić :D

GoldTreasure

Pytasz, po co te spory. Hmmmm... a nie przyszlo ci do glowy ze to ty zaczynasz? Ze twoje denne i dziecinne wypowiedzi doprowadzaja innych do szalu i wszyscy czuja niechec co do ciebie. Coz nie dziwie sie im bo jestes naprawde malym internetowym szczurkiem ktory udaje Kozaka a pewnie zesralbys sie w gacie gdyby ktos uderzyl noga o podłoge. Coz probojesz sie dowartościować obrazajac innych duzo ladniejszych od ciebie . Ale niestety rzeczywistosci nie zmienisz, nadal zostaniesz przez nikogo nielubianym bachorem ktory proboje zwrocic na siebie uwage.

Isabel_Evans

Mówie co chce a taki szczur jak ty nie ma na to wpływu :D

GoldTreasure

Ale zeby nie umiec wymyslic nic co moglbo by mnie jakos szczegolnie obrazic . Tylko pisac to samo do mnie co dotarlo do ciebie . No ale nic :)
Nie bd sie rozpisywala na dziesiątki zdan , zebys ty mogl odpisac 4slowami :))

Isabel_Evans

Wole napisać wulgazym niż ci coś wytykać bo cię nie znam :PP " Rose McGówno" ;pp

użytkownik usunięty
GoldTreasure

Kocham Rose :*

Ohh, ale sie wysililes :) Myszko zacznij wypowiadac sie na tego typu forach przed skaczeniem bynajmniej edukacji w gimnazjum. Nie slyszales ze gdy dorosli rozmawiaja dzieci milcza i wychodza? Tak wiec, zegnaj włóczykiju :)) ... "Dzieci i ryby glosu nie maja" :) Wybacz.

użytkownik usunięty
Isabel_Evans

Dla Twojej wiadomości kotku chodzę do liceum. Nie chciało mi się bezsensownie pisać o tym jaka jest wspaniała, jeżeli wystarczy, że napiszę, że ja kocham :p

użytkownik usunięty
Isabel_Evans

Kotku, ale ja już skończyłem gimnazjum. Nie chciało mi się bezsensownie pisać o jej zaletach skoro moge napisać, że ja "kocham" :-p
PS. Dzieci też czasem mają coś ciekawego do powiedzenia :D

Kotku :) Czytalbys temat od poczatku wiedzialbys ze nie jest to kierowane do ciebie . Ohh .. czekaj czekaj jak to bylo ... zaaal ; D

użytkownik usunięty
Isabel_Evans

Oh wybacz, ale odniosłem wrażenie, że to do mnie. xD
No cóż zrobiłem z siebie idiotę :] Zdarza się najlepszym :p

Isabel_Evans

Jak do mnie to mówisz to lepiej zamilcz. Szkoda że cie nie widze na codzień bo byś musiała codziennie do chirurga plastycznego chodzić :)

użytkownik usunięty
Isabel_Evans

haha xd
ale serio to trudno się połapać do kogo jest to kierowane :)

Watpie czy dalyby mi rade twoje glany i bojówki :)) No ale cooz :) Tylko madry wie ze nic nie wie a glupi ze wie wszystko :)

Isabel_Evans

Czyli ty jestes głupia ;pp . A dał bym ci rade. Każdej frajerce dam rade;pp

GoldTreasure

Tak jestem glupia , slaba i jestem frajerka. a na dodatek mam depresje :) Coz trafiles .

No ale, widocznie mama nie ZDAZYLA nauczyc bachora ze do dziewczyn zwraca sie z szacunkiem :)

Isabel_Evans

Pozwólcie że się wtrącę.

Po 1) Do każdego powinno się zwracać z szacunkiem
Po 2) W każdym temacie o tej 'aktorce' pojawia się kłótnia, co jest dosyć dziwne, a nawet robi się żałosne
Po 3) Każdy ma swoje przekonania i im bardziej próbujemy na nie wpłynąć, tym bardziej ten ktoś się tych przekonań trzyma, więc nie wiem po co niektórzy próbują tak uparcie postawić na swoim. Rose może nie jest ładna i tak wspaniała jak niektórzy uważają, ale nie wiem po co w każdym temacie to podkreślać i wyolbrzymiać do takiego stopnia, przy okazji tworząc kłótnie i niemiłą atmosferę. Jeśli czacha kogoś nie lubi Rose to niech da jej spokój, a przynajmniej trochę odpuści i zajmie się np. promowaniem aktorek które lubi.

PS: Tak na marginesie również nie przepadam za Rose, ale nie będę jej atakować z byle powodów. Chyba że ktoś będzie ją porównywał do jakiejś mojej faworytki (jednocześnie ją obrażając). Wtedy się kontratakuje. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones