PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 77 184
oceny
6,8 10 1 77184
7,6 22
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

film cienki...

ocenił(a) film na 4

Zobaczyłem w telegazecie, że leci ten film i postanowiłem go obejrzeć, patrzę na filmweb a tu 6.8 ocena a aż 38 tysia głosów i się niestety zawiodłem, bo film zasługuje góra na 5/10. W sumie wiedziałem od razu, ze film najlepszy nie będzie jeśli gra w nim ten debil David Arquette ....którego filmy wyświetla tv puls (zobaczcie film "Rzez" - jego filmy są tak denne że szkoda słów). W sumie tylko początek mnie zaciekawił, a pozniej było coraz gorzej. Dziwne że w takim badziewiu Drew Barrymore wystąpiła. Końcówka była zaskakująca, jednak zniszczyły to irracjonalne zachowania bohaterów.....Gość dzgnięty szpikulcem parasola w okolice szyi......gość postrzelony z broni palnej w płuca wstaje o własnych siłach a na twarzy nawet nie widać grymasu bólu. Obejrzałem do konca tylko dlatego, że już straciłem 1h to postanowiłem dokonczyć i tyle....nie warto oglądać a i next cześci też nie obejrze. BArdzo naciągane 4/10

ocenił(a) film na 9
sitrej

Jakoś nie zauważyłem żeby Drew Barrymore była w nie wiadomo jak dobrych filmach. Jakąś wybitną aktorką to ona nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones