PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 77 188
ocen
6,8 10 1 77188
7,6 22
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

robił ten film, gdy byłam nastolatką. Ja sama obejrzałam go sporo razy, chłonęłam każdy dialog, każdą minę bohatera (podkochiwałam się w Billym), ale teraz film nie zrobił na mnie większego wrażenia.

użytkownik usunięty
umberella

Ja akurat w tym roku sie urodzilam ;) najpierw ogladalam straszny film a potem dopiero krzyk

To ja jestem odrobinę starsza, ale Straszny film też widziałam.
Ostatnio obejrzałam wszystkie 4 części Krzyku i muszę przyznać, że ani razu nie udało mi się zgadnąć kto zabijał, choć czasami byłam blisko. To było nawet wciągające myśleć kto zabija, ale równie denerwujący był ciągle ten sam schemat: ciągłe zbijanie i ciągłe gonienie mordercy.

użytkownik usunięty
umberella

Trochę się balam na nim wlasnie go ogladalam pierwszy raz w zyciu i pierwszy horror w zyciu ;) ale taki horror poszukiwalam zeby tylko troche sie bac xD

użytkownik usunięty
umberella

A znasz cos takiego zektos widzial morderstwo i potembta osobe scigali zeby ja zabic?

Było kilka takich filmów, ale nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia. Często taka osoba dostawała dozór policji, taką niby ochronę, z której nic nie wynikało, bo morderca sprytniejszy niż całe auto policjantów.

użytkownik usunięty
umberella

Ale mozesz podac moze mi sie spodoba

Słyszeliście o Morganach, Wróg publiczny, Klient, Świadek z 1985, Blink.

użytkownik usunięty
umberella

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones