PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 77 184
oceny
6,8 10 1 77184
7,6 22
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Wczoraj oglądałam i doszłam do wniosku że postać grająca Billiego(chłopaka Sandy) bardzo przypomina mi Johnnego Deppa.Wow,super przystojny):*

ocenił(a) film na 9
vivien19

Czy Wy tylko na to potraficie zwrócić uwagę??

ocenił(a) film na 10
vivien19

Kobiety z którymi wczoraj oglądałem mówiły to samo. A ja bym przysiągł, że to Leonardo di Caprio!

ocenił(a) film na 9
vivien19

Zgadzam sie z toba vivian! Kiedy pierwszy raz obejrzałam ten film to Billy (a własciwie Skeet Urlich) tez mi wpadł w oko ;) A w sobote to własnie tez zauwazyłam podobienstwo do Johnny'go!

ocenił(a) film na 9
vivien19

Ojej! A wczoraj zauważyłem podobieństwo koloru moich majtek do koloru elewacji sklepu z odzieżą zachodnią! Ochh!!

rakos

Popieram kolegę powyżej :) zawsze się ludzie skupiają bardziej na tym kto jest od kogo przystojniejszy a nie jek gra, bo przecież u aktora to takie nieistotne... żałosne.

darts

Poprawka, ludzie - ale tylko kobiety i by nikogo nie obrazić, nie wszystkie kobiety. Niektóre patrzą normalnie na to wszystko, pod względem aktorstwa, a nie kto jest od kogo przystojniejszy. U mężczyzn jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem :P Ale co do samego tematu, to przeczytałem gdzieś kiedyś, że ten aktor jest tzw. "tańszą wersją Johnny'ego Depp'a"

darts

Może nie zrozumieliście. Skeet jest i przystojny i świetnie gra;].

vivien19

mi tez Bill przypomina Johnnego:) Jednakże w późniejszych latach ten aktor wygląda zupełnie inaczej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones