PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1081}

Krzyk 3

Scream 3
5,7 29 265
ocen
5,7 10 1 29265
4,6 9
ocen krytyków
Krzyk 3
powrót do forum filmu Krzyk 3

Ranking Krzyku 1-3

ocenił(a) film na 8

Powiem szczerze, że dziwi mnie wyższa ocena dwójki niż trójki.... Oczywistym jest fakt że jedynka jest najlepsza. Jednak w konfrontacji 2 i 3 moim zdaniem dwójka wypada bardzo słabo, a na filmwebie jest odwrotna sytuacja.
Moim zdaniem dwójka jest troszkę za bardzo przerysowana, gra aktorska jest na średnim poziomie, a wątek naciągany. Warto tu również wspomnieć o mocnym naciąganiu niektórych motywów, a scena morderstwa rozpoczynająca i kończąca film jest słaba, a momentami śmieszna.
Trójka natomiast ma świetny początek - pozwolę sobie powiedzieć, że trzyma poziom jedynki! A cały film trzyma w napięciu i jest dobrze zagrany. Końcówka jest szokująca i moim zdaniem trzyma wyższy poziom od wcześniejszej części. Nie mamy tutaj również do czynienia z wieloma absurdalnymi scenami jak w dwójce.

Czy to moja odosobniona opinia czy ktoś jest podobnego zdania?

użytkownik usunięty
Gojira

Ja wolę dwójkę od trójki. Bardziej podobała mi się w dwójce obsada i fabuła była o wiele bardziej wciągająca niż w trójce. Właśnie trójka wydała mi się trochę za bardzo przerysowana - cała ta afera z bratem Sid i tajemnicami jej matki, mało prawdopodobne mi się to wydawało. Za to starasznie podobała mi się w dwójce romowa na temat filmów w szkole. Gellar wypowiada tam ważną kwestię, że filmy nie wpływają na to, co robią ludzie, że horrory nikogo nie zmuszają do mordów - to pouczające szczególnie dla tych, którzy fanów horrorów mają za psychopatów:) Poza tym podobało mi się też jaki motyw dla swoich czynów chciał w sądzie przedstawić morderca - nie powiem, oryginalne:)

ocenił(a) film na 5

zgadzam się. dla mnie też dwójka lepsza od 3

ocenił(a) film na 5
grzecho_7

trójka była strasznie słaba. czwarta częśc bije ją na głowę.

ocenił(a) film na 5
boorack

czwórka bije 3 i 2. Jest równa jedynce:P

ocenił(a) film na 6
Sherif27

W marzeniach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones